Tworzenie stron internetowych i e-sklepów


Na całym świecie jest już 3 miliardy użytkowników Internetu. W Polsce ta liczba wynosi 26 milionów, co oznacza, że już prawie 3/4 ludności naszego kraju surfuje w sieci. Aż 55 % z nich dokonuje zakupów przez Internet, a 34% korzysta z mediów społecznościowych.


Takie liczby pobudzają wyobraźnię, prawda?


Internet to dziś najskuteczniejsze narzędzie marketingowe, dzięki któremu ludzie zyskują sławę, a firmy nowych klientów.


W sieci znaleźć można aż 900 milionów stron internetowych, które konkurują między sobą o uwagę internautów. Jak zostać zauważonym w tak ogromnym gąszczu witryn? Do tego potrzebna jest wiedza o wirtualnym świecie, znajomość różnych mechanizmów, które nim rządzą, umiejętność ich wykorzystania, a czasem … przechytrzenia.

Tworzymy firmowe strony internetowe oraz e-sklepy, które skazane są na sukces marketingowy.


Jak to robimy?


Po pierwsze jesteśmy świetnymi grafikami i potrafimy kreować atrakcyjne reklamy, prezentacje produktowe, wizualizacje 3D oraz animacje, które uatrakcyjniają stronę internetową, sklep internetowy lub profil na facebooku. Ale to już wiesz.


W naszym profesjonalnym studiu fotograficznym powstają atrakcyjne zdjęcia reklamowe, w tym perfekcyjne pack shoty, fotografia wnętrz, zdjęcia do katalogów, zdjęcia biznesowe i korporacyjne. Ich wykorzystanie na stronie znacznie podnosi jakość witryny i zatrzymuje na dłużej odbiorcę.


Po drugie tworzymy responsywne strony internetowe, które świetnie wyglądają na: Komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach


Czy wspominaliśmy, że już 35% Polaków używa smartfona do surfowania w Internecie?

Po trzecie stosujemy skuteczne metody pozycjonowania i optymalizacji. Po to, by strona internetowa została szybko znaleziona przez Google i znajdowała się wysoko na liście wyników wyszukiwania.


Po czwarte oferujemy dobry i stabilny hosting z nieograniczonym limitem transferu i dużą przestrzenią dyskową, które gwarantują, że strony internetowe szybko się ładują, a dane są bezpieczne.


W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również sklepów internetowych. Rynek e-commerce rozwija się w Polsce niezwykle dynamicznie. Jest już ponad 22 000 e-sklepów, ale tylko część z nich przetrwa na rynku i osiągnie sukces. Nasze sklepy zwiększają szansę na dotarcie do wielu klientów, gdyż ich koncepcja bierze pod uwagę różne oczekiwania współczesnego użytkownika Internetu.


Czym charakteryzują się nasze sklepy, że są tak wyjątkowe?

  • Mają atrakcyjny layout – możesz go wybrać z setki wzorów lub stworzymy go od początku specjalnie dla Ciebie 
  • Są zintegrowane z Facebookiem oraz popularnymi porównywarkami cen
  • Umożliwiają czytelną i efektowną prezentację produktów
  • Są wysoko umieszczone na liście wyszukiwania Google
  • Zakupy w nich to sama przyjemność, nie wymagająca logowania.

Zainteresowała Cię nasza oferta stron internetowych i e-sklepów? Poznaj też nasze inne usługi, gdyż świetnie znamy się na reklamie i jesteśmy mistrzami grafiki. Możemy zrealizować dla Ciebie i Twojej firmy każdą koncepcję marketingu w Internecie i w świecie realnym. Reklama oraz tworzenie grafiki to nasza pasja, którą potrafimy przekuć w sukces naszych klientów.  

Zapytania:


Biuro: 
pohandlujmy@freszmedia.pl
TEL: 48 3777773

Dobra Drukarnia:
wydrukujmy@freszmedia.pl

Studio Graficzne Radom:
studio@freszmedia.pl
zaprojektujmy@freszmedia.pl


STUDIO GRAFIKI
I ANIMACJITworzenie stron internetowych
i e-sklepów