W Polsce jest już ponad 2 miliony aktywnych firm, a każda z nich pragnie jednego:

wyprzedzić konkurencję i powiększyć grono swoich klientów.


Żeby to osiągnąć niezbędne są skuteczne działania marketingowe, z których najważniejszą rolę odgrywa REKLAMA.

Reklamują się już niemal wszyscy, ale czy każdy osiąga sukces? Niestety nie, gdyż tradycyjne formy reklamy często już nie wystarczają i konieczne są działania nowatorskie, nieszablonowe i trafiające w oczekiwania współczesnego odbiorcy.  


Zdradzimy Ci tajemnicę, dlaczego nasze reklamy i kampanie reklamowe są zawsze skuteczne.

Współczesną reklamę tworzy przede wszystkim OBRAZ i dopiero potem słowo. Ludzie najpierw patrzą, a to co widzą w pierwszej kolejności zapada im w pamięć. Dlatego naszym głównym narzędziem przekazu jest OBRAZ w postaci grafiki, fotografii, animacji, wizualizacji 3D. Kreujemy projekty graficzne, które sugestywnie oddziałują na odbiorców, komunikują się z nimi i wywołują sprzężenie zwrotne. Nasze reklamy wywołują określone skojarzenia, pobudzają wyobraźnię i zapadają w pamięć.


Nasze studio grafiki i animacji tworzy projekty graficzne tradycyjne drukowane oraz te wykorzystywane w wirtualnym świecie. Naszą specjalnością jest grafika w technologii 3D. Potrafimy wykreować realistyczne wizualizacje architektoniczne, pozwalające dokładnie zaprezentować cały budynek oraz jego wnętrze. Idealnym uzupełnieniem takich wizualizacji są wirtualne spacery, dzięki którym można dokładnie poznać rozkład pomieszczeń i wystrój wnętrz.

Grafika trójwymiarowa jest przez nas wykorzystywana także do prezentacji produktów oraz powoływania do życia Brand Hero, czyli bohatera lub maskotki marki. Wykreowane przez nas postacie stają się zapadającym w pamięć elementem kampanii reklamowych lub całościowej koncepcji wizerunkowej firmy.


Znajomość nowoczesnych technik graficznych daje nam szerokie pole do popisu w tworzeniu pomysłowych i atrakcyjnych wizualnie animacji ofertowych, choćby takich jak ta, którą masz okazję teraz oglądać.


Zajmujemy się również kompleksową kreacją wizerunku, tworząc spójny obraz firmy poprzez przygotowanie logotypu, drukowanych materiałów reklamowych, projekty opakowań, strony internetowej, prezentacji multimedialnych oraz pełnych kampanii marketingowych.


Ty też możesz skorzystać z naszej wiedzy i umiejętności. Pracujemy dla klientów indywidualnych, małych, średnich i dużych firm, korporacji, instytucji oraz domów mediowych.


Na koniec mądre zdanie, które zapamiętaj:

 

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie. /Mark Twain/

Zapytania:


Biuro: 
pohandlujmy@freszmedia.pl
TEL: 48 3777773

Dobra Drukarnia:
wydrukujmy@freszmedia.pl

Studio Graficzne Radom:
studio@freszmedia.pl
zaprojektujmy@freszmedia.pl


STUDIO GRAFIKI
I ANIMACJITworzenie stron internetowych
i e-sklepów