animacje 3d


Komputerową animację 3D śmiało można nazwać formą sztuki, która zdecydowanie zdominowała produkcje filmową, fabularną czy reklamową. 
Dzięki niej, pełniej można przedstawić dowolny obiekt, projekt czy ideę, nawet jeżeli jeszcze tak naprawdę, istnieje tylko na papierze. Animacja 3D pozwala również w bardzo atrakcyjny, a zarazem prosty sposób doświadczyć to, co pomysłodawca chciał przekazać.Animacje jesteśmy w stanie wykonać w różnych technologiach, zależnych od wytycznych klienta i jego pomysłu. Aby całość prezentowała się jeszcze atrakcyjniej do animacji można dodać głos lektora czy podkład muzyczny, co sprawi, że zmieni się w film, warty zapamiętania. Realizujemy animacje 3D, filmy i spoty reklamowe, a także czołówki telewizyjne. Pracujemy w programie 3DS Max na silniku renderującym Vray. 


Co w sytuacji, w której Klient ma pomysł, ale nie wie jak „ubrać”  go w animację? Dla nas to nie problem. Pomożemy usystematyzować koncepcję i stworzyć taką animację, aby klient był zadowolony. Służymy radą i naszym doświadczeniem w branży.Dzięki animacji 3D można naprawdę wiele osiągnąć. Możemy tworzyć fikcję, imitować rzeczywistość, w nowoczesny sposób zaprezentować usługę czy po prostu inaczej ukazać produkt.  Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.