brand hero

Czym jest Brand Hero? 


To ikona marki, postać, w którą poprzez odpowiednie zabiegi marketingowe, można tchnąć życie. To modelowanie oraz animacja postaci w 3D.


                 W czasach, w których każdy chce swoją markę jak najlepiej wypromować, a w reklamowym  szumie trudno cokolwiek zapamiętać, wybicie się na tle konkurencji jest czasami bardzo pracochłonne. Właśnie dla tych, którzy chcą coś zmienić, ale nie wiedzą jak to zrobić, kierowana jest oferta naszej firmy.


                 Naszym celem będzie nie tylko znalezienie najbardziej charakterystycznego elementu, który by zapadł w pamięć nabywców i wyróżnił markę, ale także zakomunikował jej wartość i budził sympatię. Kimś takim może być właśnie Brand Hero czyli bohater marki, który jest jednym ze sposobów zbudowania wizerunku osobowości marki, czyli elementu, który jest odpowiedzialny za emocjonalny obraz w umysłach przyszłych nabywców. 


Brand Hero mogą pojawiać się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba użycia niestandardowych środków komunikacji. Często stają się ambasadorami marek reprezentując ich ideę i przekaz marketingowy. Dostarczają wiedzę i rozrywkę sprawiając, że klient jest części planu marketingowego.


                 Serce i Rozum, Henio z Tesco, Mały Głód czy M&M’S to tylko niektóre z powszechnie znanych postaci marek, które odmieniły wizerunki sygnowanych przez siebie brandów, przedstawiając ofertę i budując zaufanie klientów, tworzą tak zwany customer loyalty.


                 Nasza firma zgodnie z życzeniem klienta pomoże opracować odpowiednią ofertę oraz stworzyć bohatera, którego postać będzie opowiadała historię zapadającą w pamięć. Ważne jest także aby bohater prowadził konwersację z odbiorcami, posiadał wyraziste cechy osobowości i był dobrze opracowany graficznie. Pomożemy także dobrać odpowiednią grupę docelową.


Skuteczna i dobrze zastosowana postać, stworzona zgodnie z filozofią marki czy promowanego produktu sprawia, że potencjalny klient sam zauważy, że postać jest elementem reklamy i ma za zadanie nawiązanie pozytywnej więzi z odbiorcą. Postać nie ma sprzedawać, ale dobrze się kojarzyć. 


Zmiana postrzegania marki jest głównym celem brand hero, w tym także i naszym.